Компанія "Клімед Україна" прийняла участь в науково-практичній конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в урології та онкоурології» URO DNIPRO - 2020 - Kleemed Ukraine

Компанія “Клімед Україна” прийняла участь в науково-практичній конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в урології та онкоурології» URO DNIPRO – 2020

Компанія «Клімед Україна» прийняла участь в науково – практичній конференції «Сучасні методи діагностики та лікування в урології та онкоурології» URO DNIPRO – 2020, 22-23 жовтня.

Дана конференція проходила в місті Дніпро і присвячувалась 85 – річчю з дня заснування асоціації урологів Дніпропетровської області та 85 – річчю з дня народження професора    О.В. Люлько.

Метою проведення конференції стала розробка організаційних заходів та нових методів в лікуванні андрологічних, урологічних та онкоурологічних хвороб.

Під час зустрічі були розглянуті питання діагностики та лікування злоякісних новоутворень сечостатевих органів, сечокам’яної хвороби з використанням малоінвазивних технологій, чоловічого безпліддя та захворювань чоловічих статевих органів.

Відповіді на питання давали фахівці державних наукових установ та спеціалістів андрологів, урологів та онкоурологів, як українських, так і зарубіжних.