«Клімед Україна» взяла участь у XV з’їзді Асоціації акушерів-гінекологів України: «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання», що відбувся 21-22 жовтня 2021 року в місті Києві. - Kleemed Ukraine

«Клімед Україна» взяла участь у XV з’їзді Асоціації акушерів-гінекологів України: «Акушерство, гінекологія, репродуктологія: актуальні та дискусійні питання», що відбувся 21-22 жовтня 2021 року в місті Києві.

Ключовим етапом пленуму стало засідання Української Мережі Стажерів з Акушерства та Гінекології «UNTOG», на якому молоді вчені мали змогу показати свої знання в галузі акушерства та гінекології, а також проведення майстер-класів провідними українськими фахівцями з УЗД-діагностики та оперативних гінекологічних втручань.

В ході заходу також приймали участь спеціалісти з акушерства та гінекології провідних департаментів охорони здоров’я облдержадміністрацій, лікарі, викладачі профільних кафедр медичних учбових закладів, які представили 136 доповідей. Основними питаннями, які було розглянуто слід виділити: інноваційні хірургічні технології в гінекологічних клініках, проблемні аспекти акушерства в сучасних умовах, перинатальна медицина та проблеми репродуктивної медицини в Україні.

Запрошені гості з’їзду могли також відвідати виставку товарів медичного призначення та фармацевтичних препаратів, представлену українськими фармкомпаніями.