Компанія "Клімед Україна" взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Репродукція людини: новітні технології, проблеми та перспективи» - Kleemed Ukraine

Компанія “Клімед Україна” взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Репродукція людини: новітні технології, проблеми та перспективи»

14 вересня компанія Клімед- Україна взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Репродукція людини: новітні технології, проблеми та перспективи», яка відбулася м. Івано-Франківську з ініціативи керівництва державного закладу «Прикарпатський центр репродукції людини».

Як зазначають організатори заходу, природне зменшення населення є однією з найбільш серйозних проблем демографічного розвитку України. За даними статистики, в країні щорічно помирає людей більше, ніж народжується, а за останні роки кількість населення скоротилася до 42 мільйонів. Такі невтішні дані поглиблюються погіршенням репродуктивного здоров’я і ростом найбільш серйозної його патології – безпліддя.

Участь у конференції  взяло понад 200 лікарів з різних куточків України, зокрема, Черкаської, Житомирської, Чернівецької, Львівської, Рівненської, Закарпатської, Тернопільської, Івано-Франківської областей та міста Київ, серед яких 18 спікерів, які є провідними фахівцями в галузі репродуктивної медицини України.

На конференції було обговорено коло актуальних питань про досягнення та проблеми сучасної репродуктології, проблематику гінекологічної патології, асоційованої з безпліддям.

Заступник міністра охорони здоров’я України Роман Ілик відзначив, що Прикарпатський центр репродукції людини є одним із лідерів серед закладів, які надають допомогу подружнім парам в нашій країні.

 

conf

Однією з цікавих доповідей була лекція Жук Світлани Іванівни, яка розповіла, що може зробити лікар-гінеколог для того, щоб попередити репродуктивні втрати. Світлана Іванівна наголосила, що прегравідарна підготовка і грамотне ведення ранніх термінів гестації, попереджує багаточисельні пре-, пери- і постнатальні ускладнення. Вона відзначила, що вкрай важливим є процес готовності ендометрію прийняти плідне яйце в період дії «вікна імплантації» та вказала на гінекологічні порушення, які впливають на даний процес: недостатність лютеїнової фази (НЛФ), синдром полікістозних яєчників (СПКЯ), гіперпалазія ендометрію, аденоміоз, міома матки, хронічний ендометрит. В своїй доповіді Світлана Іванівна відмітила, що найсучасніша та маловідома лікарям причина зниження рецептивності ендометрію – епігенетичне порушення експресії двох генів НОХА 10 і НОХА 11, а також висвітлила питання ідіопатичного (нез’ясованого) безпліддя. Варто відмітити, що основним та вкрай важливим меседжем, який хотіла донести до слухачів Світлана Іванівна, було питання прегравідарної підготовки, що є запорукою повноцінної імплантації та перебігу гестаційного процесу.