Круглий стіл на тему “Профілактика дисбактеріозу при терапії антибіотиками в практиці акушера-гінеколога”. - Kleemed Ukraine

Круглий стіл на тему “Профілактика дисбактеріозу при терапії антибіотиками в практиці акушера-гінеколога”.

Учасниками круглого столу стали 23 провідні акушери-гінекологи м. Києва.

Оскільки актуальність теми торкається  широких кіл  лікарів, то в дискусії pay for coursework взяли участь як лікарі акушери-гінекологи стаціонарів та пологових будинків, так і лікарі- гінекологи поліклінік та жіночих консультацій.

Спікером на даному круглому столі виступив завідувач жіночою консультацією, лікар вищої категорії, акушер- гінеколог із 38-річним стажем Римаренко Віталій Борисович

Під час обговорення учасники торкнулися актуальності питання саме раціонального використання антибіотиків в практиці акушера-гінеколога та запобіганню і профілактиці небажаних наслідків такої терапії.

Присутні на круглому столі лікарі поділилися власним досвідом використання препарату Ротен у їхній практиці допомоги пацієнткам.

Також було відмічено важливістьgun control argumentative essay зворотнього зв’язку в даному питанні між лікарями гінекологами стаціонарів та лікарями поліклінічних відділень, які здійснюють амбулаторний нагляд за пацієнтками, що виписуються.

Після закінчення науково-практичної частини, учасники круглого столу мали можливість продовжити спілкування в більш неформальній обстановці, у форматі дружньої вечері.