ТОВ «Клімед Україна» став учасником Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні» - Kleemed Ukraine

ТОВ «Клімед Україна» став учасником Науково-практичної конференції з міжнародною участю «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні»

image4image6

ТОВ «Клімед Україна» став учасником Науково-практичної конференції з міжнародною участю  «Актуальні питання репродуктивної медицини в Україні», яка відбулася  23-24 березня 2017 р. у м. Дніпро  під егідою Міністерства охорони здоровʼя України,  ДО «Асоціація акушерів-гінекологів України»,  ДЗ  Дніпропетровська медична академія МОЗ України».

 

В рамках конференції були проведені пленарні засідання, на яких розглядалися  актуальні питання репродуктивної медицини в Україні, акушерської та гінекологічної інфектології. патології шийки матки, невідкладних станів в акушерстві та його резервів у зниженні материнської смертності, акушерської та гінекологічної ендокринології, вагітності та пологів у жінок групи ризику. Також у рамках конференції було проведено майстер-клас на тему: «Алгоритм невідкладної допомоги при акушерських кровотечах. Локальний протокол».