ТОВ «Клімед Україна» взяла участь у V Всеукраїнському форумі з міжнародною участю під назвою: «Vagina. Cervix. Uterus: інфекція, запалення, неоплазія», який був проведений 19-20 листопада в місті Києві. - Kleemed Ukraine

ТОВ «Клімед Україна» взяла участь у V Всеукраїнському форумі з міжнародною участю під назвою: «Vagina. Cervix. Uterus: інфекція, запалення, неоплазія», який був проведений 19-20 листопада в місті Києві.

Форум проходив під керівництвом президента громадської організації: «Українська Асоціація кольпоскопії та цервікальної патології», професорки Володько Наталії Антонівни, яка представила доповідь, що стосувалася питання прискорення елімінації раку шийки матки в період пандемії SARS-CoV-2.

В рамках заходу українські експерти представили проєкт національних установ по менеджменту доброякісної і передпухлинної патології шийки матки.

Іноземні ж спеціалісти з США, Фінляндії, Єгипту, Австрії, Латвії, Хорватії виступили з доповідями на теми, що стосувалися сучасних підходів діагностики та лікування передракових станів шийки матки та ендометрію.