Fertilovit® F THY - Kleemed Ukraine

Fertilovit® F THY

Fertilovit® F THY

[php snippet=6] грн.

fertilovit-f-thy

Склад

1 капсула (добова доза) містить: оксид магнію, L-аскорбінову  кислоту (19,0%), капсульне покрытиття  – целюлоза, лимоннокисле залізо, коензим Q10, кальцій-D-пантотенат. нікотинамід, D-альфа-токоферил ацетат,. роздільний компонент  діоксид кремнію, мальтодекстрин, піродексин-HCl, тіамін-HCl, рибофлавін, оксид цинка, загущувач  гуміарабік, птероілглутарова кислота (0,15%),  біотин,  селеніт натрію (0,02 %), холекальциферол, барвник діоксид титану (капсула), барвник помаранчево- жовтий S (капсула), цианокобаламін;

Білки – 0,041 г, жири – 0,035 г, вуглеводи  – 06 г, вітамін C – 100 мг, вітамін E – 15 мг, вітамін B – 14 мг, вітамін B –  24,5мг, пантотенова кислота –18 мг,вітамін B  – 65,4мг, вітамін –B129µг, фолієва кислота   –  800 µг, вітамін D – 5 µг, ніацин –17мг, біотин – 180 µг, цинк  – 2,25 мг, магній –  100 мг,  залізо – 5мг, селен –   100 µг коензим Q10 –20 мг.

Fertelovit F THY  № 90  не містить йод.

Fertelovit F THY  № 90  не містить лактозу та желатин

Форма випуску

 90 капсул у блістері, 2 блістери в картонній упаковці.

Показання

Задоволення потреб для  жінок, що  страждають на аутоімунний тиреоїдит, уперіод підготовки до зачаття. Особливий склад допомагає підготувати жіночий організм до зачаття і раннього терміну вагітності, таким чином, створюючи чудові умови для нормального розвитку плода.

Протипоказання

Не приймати Fertelovit F THY  № 90  одночасно з тироїдними гормонами, оскільки залізо, що входить до складу препарату, може вступити в реакцію з ними і зменшити їхню ефективність.  Не рекомендовано дітям. Індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

До теперішнього часу відомостей немає

Спосіб  застосування та дози

Приймати по одній капсулі на день, не розжовувати, запивати достатньою кількістю рідини.  Тривалість застосування – три місяці.

Біологічно активна добавка не може замінювати повноцінну дієту та здоровий спосіб життя.

Не є лікарським засобом.

Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Передозування

До теперішнього часу відомостей немає

Умови зберігання  та термін придатності

Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури не вище 25 С. Термін придатності зазначено на упаковці. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Кінцева дата споживання (Вжити до:) або дата виробництва (Виготовлено:) та термін  придатності, номер партії (Серія:) вказані на упаковці.

Виробник:

Gonadosan AG, Zollstrasse 34, FL-9490 Vaduz,

Liechtenstein (Ліхтеншейн), на невиробничих площах: “BHI-Biohealth International GmbH” Heinrich-Wirth-Str. 13, D-95213 Munchberg, Німеччина, тел +49(0)9251 87087 20

Імпортер:

 ТОВ «Клімед Україна»,

04112, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58А

Тел. (044) 232 – 87 – 72. Код 36282605

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від

01.08.2013 р. №05.03.02-03/69590

www.fertilovit.com.ua

Fertilovit® F THY, № 90 – для жінок з аутоімунним тиреоїдитом

Аутоімунний тиреоїдит, або хвороба Хашимото, – хронічне запальне захворювання, при якому імунітет приймає клітини щитоподібної залози за чужорідні і починає їх знищувати. Незважаючи на те що недуга зазвичай зустрічається у пацієнтів старше 40 років, все частіше в його поле зору потрапляють молоді. Причому жінок серед них у рази більше, ніж чоловіків.

Частим наслідком захворювання стає порушення менструального циклу і відсутність овуляції. Але навіть якщо жінці вдається домогтися двох смужок на тесті, природним шляхом або за допомогою штучного запліднення, виносити малюка до самих пологів може бути вельми проблематично. Звичайно ж, якщо вчасно не подбати про ефективну підтримку.

Fertilovit® F THY від компанії Gonadosan AG – це спеціальна біологічно активна добавка для жінок з аутоімунним тиреоїдитом, які планують вагітність.

На відміну від інших препаратів лінійки Fertilovit® F THY не містить йод. При аутоімунному тиреоїдиті він ще більше погіршує перебіг захворювання. Зате до складу добавки входить селен, що істотно поліпшує симптоми захворювання – за рахунок нормалізації метаболізму гормонів щитовидної залози і своїх антиоксидантних властивостей.

Крім селену, препарат містить ряд вітамінів і мінералів, що підвищують фертильність. Насамперед, мова про фолієву кислоту та інші вітаміни групи В, які, крім іншого, сприяють повноцінному розвитку нервової системи плода і мають антиоксидантні властивості.

Окислювальні процеси, що відбуваються в організмі, ще більше погіршують і без того жалюгідний стан щитоподібної залози. Крім того, знижують якість яйцеклітин. Для запобігання руйнівної дії вільних радикалів і поліпшення симптомів аутоімунного тиреоїдиту до складу добавки включені антиоксиданти – вітаміни С і Е.

Важливо! Великі дози вітаміну С можуть висушувати цервікальногослизу в шийці матки, не даючи сперматозоїдам досягти яйцеклітини. Ось чому Fertilovit® F THY містить відносно низьку концентрацію вітаміну С. А його уповільнене вивільнення забезпечує позитивний ефект протягом багатьох годин.

Повноцінний розвиток малюка неможливий без цинку, який відіграє ключову роль у діленні клітин. Він також необхідний нашим імунній та гормональній системам.

Вітамін D3, що входить до складу препарату, незамінний для нормального розвитку кісток, нервової та м’язової систем. А коензим Q10 підтримує функції мітохондрій в яйцеклітинах і, як наслідок, підвищує шанси на успішне зачаття і виношування дитини.

При регулярному прийомі Fertilovit® F THY забезпечує організм необхідною кількістю магнію, дефіцит якого небезпечний гіпертонусом матки, і залізом, необхідним для підтримки рівня гемоглобіну, якісної овуляції і метаболізму гормонів щитовидної залози.

Для найкращого ефекту Fertilovit® F THY призначають щонайменше за три місяці до зачаття. 90 капсул в упаковці забезпечать вас необхідною підтримкою протягом всього курсу.

Ні в якому разі не приймайте одночасно Fertilovit® F THY і тиреоїдні гормони. Залізо, що входить до складу препарату, може вступити в реакцію з гормонами, знижуючи їх ефективність.

Дізнатися детальніше про препарат можна на сайті: fertilovit.com.ua

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся у лікаря. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел ..: +38 044 232 87 72, info @ kleemed. com.ua, код 36282605

Аскорбінова кислота (вітамін С)

Вітамін С  – це водорозчинний антиоксидант, він, як і жиророзчинні вітаміни, наприклад вітамін Е, захищає клітини організму від окисного стресу. Дослідження показали, що окислювальний стрес сприяє погіршенню симптомів аутоімунного тиреоїдиту, що прийом антиоксидантів робить позитивно впливає на стан пацієнтів. Вітамін С також сприяє засвоєнню заліза. Однак, жінкам слід уникати високих доз вітаміну С, оскільки він висушує цервикальную рідину, не даючи сперматозоїдам досягти яйцеклітини. Ось чому Fertilovit® FTHY містить відносно низьку дозу вітаміну С. Уповільнений вивільнення вітаміну С забезпечує позитивний ефект протягом багатьох годин.

Цинк

Цинк є одним з найбільш важливих мікроелементів. Організм людини не синтезує його, він повинен надходити з їжею. Цинк відіграє важливу роль у метаболізмі вуглеводів, жирів і білків. На додаток до цього цинк необхідний імунній та гормональній системам, а також антиоксидантним ферментам. Крім того, цинк потрібен для нуклеїнових кислот ДНК і РНК, які відіграють важливу роль у розподілі клітин, регенерації тканин і розвитку ембріона. Останнє, але не менш важливе, цинк необхідний для метаболізму гормонів щитовидної залози.

Вітамін Е

Численні дослідження показали, що прийом вітаміну Е може підвищити фертильність. Антиоксидантні властивості вітаміну Е сприяють поліпшенню стану ооцитів, оскільки  він захищає їх від шкідливої ​​дії окисного стресу.

Ніацин

Ніацин належить до групи вітамінів В. Він міститься в кожній живій клітині і може концентруватися в печінці. Утворює важливий будівельний блок різних коферментів і бере участь в основних процесах метаболізму. Крім того, він має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1

Тіамін або вітамін B1 є водорозчинним вітаміном. Він підтримує нормальне функціонування нервової системи.

Вітамін В2

Вітамін В2 або рибофлавін  називають «вітаміном зростання». Це важливий попередник коферментів, тобто відіграє основну роль в обміні речовин.

Вітамін В5

Вітамін B5 або пантотенова кислота необхідна для формування коферменту А. Коензим відіграє важливу роль у метаболізмі. Бере участь у синтезі і розпаді вуглеводів, жирів і білків, має вирішальне значення для виробництва холестерину, який необхідний для синтезу стероїдних гормонів, багато з яких істотно впливають на репродуктивність.

Вітамін В 6

Вітамін В6 зазвичай використовують для полегшення симптомів передменструального синдрому і менопаузи. Недавні дослідження показали його важливість для репродуктивного здоров’я. Вітамін В6 бере участь у метаболізмі гомоцістеіна – потенційно небезпечної амінокислоти, яку він перетворює в інші, нешкідливі молекули. Дефіцит Вітаміну В6 проявляється в гіпергомоцистеїнемії, що негативно впливає на фертильність.

Вітамін В12

Недавні дослідження показали, що вітамін В12 може сприяти фертильності і зниженню ризику викидня. Як і вітамін В6, він необхідний для деградації гомоцистеїну. Недавнє дослідження 2006 показало, що пацієнти, які страждають на аутоімунний тиреоїдит, схильні до ризику виникнення дефіциту вітаміну B12.

Вітамін D3

Вітамін D3 регулює обмін фосфору і кальцію, потрібен для нормального росту і утворення кісток. Крім того, він необхідний для нормального розвитку і функціонування нервової та м’язової систем.

Фолієва кислота

Фолієва кислота легко руйнується при тривалому зберіганні і тепловій обробці продуктів харчування, тому більшість людей схильні до її дефіциту, незважаючи на те, що вона міститься у великих кількостях у фруктах і овочах. Дефіцит фолієвої кислоти у вагітних підвищує ризик розвитку у плода вроджених вад і дефектів нервової трубки (наприклад, сплати хребта). Фолієва кислота має антиоксидантні властивості. Разом з вітамінами групи В бере участь у деградації гомоцістеіна – потенційно небезпечної амінокислоти, яку перетворює в інші, нешкідливі молекули. Підвищення рівня гомоцистеїну, як відомо, призводить до безпліддя, порушення функції плаценти і підвищеному ризику викидня.

Біотин

Біотин належить до групи вітамінів В. Він є складовою частиною ферментів і бере участь в основних процесах метаболізму. Відомо, що він також бере участь у епігенетичній регуляції функції генів. Дослідження на тваринах показали, що дефіцит біотину знижує фертильність і підвищує ризик розвитку вроджених вад

Магній

Дефіцит магнію не є рідкістю під час вагітності. Це пов’язано зі збільшенням екскреції магнію, з одного боку, і потребами дитини в магнії, з іншого боку. Першим симптомом дефіциту магнію можуть бути судоми в литках, він також може проявлятися у підвищеному збуджені м’язів матки і, що найгірше, спровокувати передчасні пологи.

Залізо

Залізо, основний компонент гемоглобіну, вважається незамінним будівельним нутрієнтом крові. Воно також необхідне для нормального метаболізму гормонів щитоподібноїї залози. Гіпофункція щитоподібної залози, однак, пов’язана зі зниженням абсорбції заліза, що призводить до підвищеного ризику дефіциту заліза. Жінки з дефіцитом заліза схильні до підвищеного ризику зниження фертильності, відомо, що залізо сприяє народжуваності, підтримуючи овуляцію. На додаток до цього експерти рекомендують перевірити рівень гемоглобіну, коли зачаття планується, тому що потреба в залозі в період вагітності постійно зростає.

Селен

Дослідження показали, що прийом селену у великих дозах може поліпшити симптоми тиреоїдиту Хасімото завдяки двом його особливостям. По-перше, селен необхідний для метаболізму гормонів щитоподібної залози. По-друге, селен має антиоксидантні властивості і може протидіяти активним формам кисню, утвореним як побічний продукт синтезу гормонів щитовидної залози.

Коензим Q10

Кофермент Q10 (CoQ1Q) необхідний для виробництва енергії в мітохондріях. З усіх клітин організму ооцити містять на сьогоднішній день найбільшу кількість мітохондрій. У жінки старше 35 років, як правило, спостерігається порушення функцій мітохондрій, що знижує вироблення енергії в них і призводить до збільшення АФК (активних форм кисню) і, таким чином, до окислювального стресу, який знижує якість ооцитів. Експерти вважають, що це може бути однією з основних причин вікового зниження народжуваності. Протягом досить тривалого часу, здавалося, що немає необхідності в добавках, які містять коензим Q10. Однак останні дослідження показали, що рівень коензиму Q10 з віком може значно зменшитися. Як і очікувалося, дослідження показали значне поліпшення ембріонального розвитку після прийому коензим Q10 добавок.

На відміну від інших препаратів лінійки Fertilovit® F THY не містить йод. При аутоімунному тиреоїдиті він спричиняє погіршення перебігу хвороби. Однак до складу добавки входить селен, що істотно поліпшує симптоми захворювання – за рахунок нормалізації метаболізму гормонів щитоподібної залози і своїх антиоксидантних властивостей.

Крім селену, препарат містить ряд вітамінів і мінералів, що підвищують фертильність. Насамперед, йдеться про фолієву кислоту та інші вітаміни групи В, які, крім того, сприяють повноцінному розвитку нервової системи плоду і мають антиоксидантні властивості.

Окислювальні процеси в організмі негативним чином діють на стан щитоподібної залози. Крім того, знижують якість яйцеклітин. Для запобігання руйнівній дії вільних радикалів і поліпшення симптомів аутоімунного тиреоїдиту до складу добавки входять антиоксиданти – вітаміни С і Е.

Fertilovit® F THY містить відносно низьку концентрацію вітаміну С, що оптимально для просування сперматозоїду до яйцеклітини. А його уповільнене вивільнення забезпечує позитивний ефект протягом багатьох годин.

Повноцінний розвиток малюка неможливий без цинку, який відіграє ключову роль у діленні клітин. Він також необхідний імунній та гормональній системам.

Вітамін D3 незамінний для нормального розвитку кісток, нервової та м’язової систем. А коензим Q10 підтримує функції мітохондрій в яйцеклітинах і, як наслідок, підвищує шанси на успішне зачаття і виношування дитини.

При регулярному прийомі Fertilovit® F THY забезпечує організм необхідною кількістю магнію, дефіцит якого викликає гіпертонус матки, і заліза, що необхідне для підтримання рівня гемоглобіну, якісної овуляції і метаболізму гормонів щитоподібної залози.

Сторінка в стадії розробки.

Сторінка в стадії розробки

Сторінка в стадії розробки.