Fertilovit® МТ - Kleemed Ukraine

Fertilovit® МТ

fertilovit_mt

[php snippet=2] грн.

img-fertilovit-mt

Склад

1 капсула містить: L-карнитін, таурин, винна кислота, L-аскорбінова кислота, крахмаль, D-альфа-токоферола ацетат, роздільний компонент  діоксид кремнію, оксид цинку, коензим Q10, рослинна олія, карбонат кальцію, лікопин, акації смола, сахароза, кукурузний крахмаль, птероіл-L-глутамат, селеніт натрію, холекальциферол, барвник діоксид титану (капсула), барвник помаранчево-жовтий S (капсула), гідроксипропилметилцелюлоза (капсульна оболонка).

Вітамін С – 80 мг, вітамін Е – 36 мг, фолієва кислота – 200 µг, цинк – 10 мг, селен – 55 µг. вітамін D – 5 µг, L-карнітин –200 мг, таурин –200 мг, лико пін – 4 мг, к Кокнзим Q10 – 15 мг.

Fertelovit MТ № 90 не містить лактозу та желатин

Форма випуску

90 капсул по 82,2 мг

Показання

Дієтична добавка до раціону харчування, яка може бути рекомендована чоловіка як додаткове джерело вітамінів цинку і селену в поєднанні з таурином та антиоксидантами, сприяє загальному зміцненню організму, нормальній фертильності та сперматогенезу; має антиоксидантні властивості.

Протипоказання

Не рекомендовано дітям,особам з  індивідуальною чутливістю до компонентів продукту.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

До теперішнього часу відомостей немає

Спосіб застосування та дози

Чоловікам  по 1 капсулі на день під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Курс застосування  –  90 днів. Оскільки сперматогенез триває 74–78 днів, рекомендується приймати за три місяці до планованого батьківства.

Не є лікарським засобом.

Перед вживанням рекомендується проконсультуватися з лікарем.

Передозування

До теперішнього часу відомостей немає

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці за температури не вище 25С. Термін придатності 2 роки від дати виготовлення.

Кінцева дата споживання (Вжити до:) або дата виробництва (Виготовлено:) та термін  придатності, номер партії (Серія:) вказані на упаковці.

Виробник:

Gonadosan AG, Zollstrasse 34, FL-9490 Vaduz,

Liechtenstein (Ліхтеншейн), на невиробничих площах: “BHI-Biohealth International GmbH” Heinrich-Wirth-Str. 13, D-95213 Munchberg, Німеччина, тел +49(0)9251 87087 20

Імпортер:

ТОВ «Клімед Україна», 04112, Україна, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58А

Тел. (044) 232 – 87 – 72. Код 36282605

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи від 05.03.02-03/34709 від 23.05.2014 р.

www.fertilovit.com.ua

Fertilovit® МТ, № 90 – для чоловіків, охочих зачати дитину

Дедалі частіше з’являються думки про дітей? Для чоловіків підготовка до зачаття так само важлива, як і для майбутніх мам. По-перше, щоб максимально наблизити цей щасливий момент. По-друге, забезпечити спадкоємця найкращими умовами для розвитку.

За словами лікарів, готуватися до зачаття потрібно мінімум за три місяці, оскільки цикл формування сперми, або сперматогенез, триває 74-78 днів. Така підготовка включає в себе, перш за все, консультацію андролога і проходження обстеження, вибір на користь здорового способу життя, збалансоване харчування, відмова від шкідливих звичок і відвідування сауни. Все це допоможе сперматозоїдам до потрібного моменту бути на піку своєї форми. А вона їм, повірте, знадобиться. Шлях, який потрібно виконати для зустрічі з яйцеклітиною, довгий і нелегкий.

Цінним доповненням до дієти чоловіків, які хочуть дітей, стануть спеціальні біодобавки.

Fertilovit® МТ від компанії Gonadosan AG –  це біологічно активна добавка для чоловіків для підтримання нормальної фертильності і сперматогенезу. Вона також буде корисна тим, хто планує вдатися до допомоги репродуктивних технологій.

Fertilovit® МТ забезпечує організм чоловіка достатнім запасом вітамінів, мікроелементів і антиоксидантів, які захищають сперматозоїди від наслідків окисного стресу. Серед останніх варто виділити вітаміни С і Е, каротиноїд лікопен і таурин.

Вітамін С є основним антиоксидантом сіменної плазми. Однак він не затримується в організмі і, як правило, має нетривалу  дію. Щоб максимально використовувати захисні властивості цієї речовини, до складу Fertilovit® MT включений вітамін С з уповільненим вивільненням протягом доби.

Вітамін Е забезпечує захист клітинних мембран і, тим самим, покращує функцію сперми.

Таурин – ще один важливий антиоксидант. Прийом добавок з його змістом дає змогу підвищити життєздатність і рухову активність сперматозоїдів. Він також сприяє зміцненню імунної системи і підтримує енергетичний обмін в організмі.

Антиоксидант лікопін, крім іншого, має протизапальний ефект. Він допомагає боротися із запаленнями сечостатевої системи, покращуючи якість сперми.

Варто згадати ще один компонент добавки –  вітамін D. У результаті досліджень було відзначено, що у чоловіків з нормальним рівнем цього вітаміну рухливість сперматозоїдів більш висока порівняно з тими, хто відчував його дефіцит.

Якість сперми різко знижується при нестачі в організмі селену і цинку. Перший мікроелемент є високоефективним антиоксидантом, який захищає ДНК сперматозоїдів від руйнування. У свою чергу, цинк сприяє збільшенню кількості та активності статевих клітин, а також підвищує рівень тестостерону.

Сперматозоїдам нелегко досягти яйцеклітини. Тому для них вкрай важливий ефективний енергетичний обмін. Для його підтримки в добавку включені вітаміноподібна речовина L-карнітин та коензим Q10.

Фолієва кислота, що входить до складу препарату, також необхідна для підтримання нормальної фертильності у чоловіків.

Приймання Fertilovit® MT рекомендують починати за три місяці до планованого зачаття. Приймати по 1 капсулі на  день. Для вашої зручності в упаковці містяться 90 капсул, яких якраз вистачить на тримісячний курс прийому. Перед використанням обов’язково ознайомтеся з інструкцією.

Дізнатися детальніше про препарат Fertilovit® MТ можна на сайті: fertilovit.com.ua

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся у лікаря. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел ..: +38 044 232 87 72, info @ kleemed. com.ua, код 36282605

Вітамін С з уповільненим вивільненням є основним антиоксидантом насіннєвий плазми.

Вітамін Е, жиророзчинний антиоксидант, важливий, зокрема, для забезпечення захисту клітинних мембран.

Таурин також цінується як антиоксидант, хоча він і став відомим як компонент так званих «енергетичних напоїв». Проте насправді він міститься в продуктах харчування, а також в організмі людини. Фактично це одна з похідних амінокислот, що найчастіше зустрічаються в чоловічій репродуктивній системі. Доведено, що таурин є частиною власної антиоксидантної системи організму.

Вітамін D не тільки відіграє ключову роль у процесах кальцієвого обміну та формування кісток, але й дуже важливий для імунної системи. Він необхідний для ефективної боротьби з мікробами. Холекальциферол або вітамін D часто називають «вітамін сонця», тому що 90 % вітаміну D формується в шкірі під впливом сонячних променів. Люди особливо страждають від нестачі природного сонячного світла взимку або, коли проводять багато часу в приміщенні.

Фолієва кислота належить до вітамінів групи В, міститься у великій кількості в фруктах і овочах. Тим не менш, вона дуже чутлива до зовнішніх чинників і легко руйнується під впливом світла і тепла. Плануючи вагітність, жінкам, як і чоловікам, радять приймати достатню кількість фолієвої кислоти. Фолієва кислота необхідна для розвитку кровоносної та імунної систем. На додаток до цього, вона бере участь в обміні речовин амінокислот (в тому числі метаболізмі гомоцистеїну) і в діленні клітин, що особливо важливо у відношенні сперматогенезу – процесу, під час якого формується величезна кількість клітин за порівняно короткий період часу.

Цинк є важливим мікроелементом, який бере участь у багатьох процесах життєдіяльності організму. Він підтримує нормальну функцію імунної системи, ріст і синтез білка, також важливий для нормального ділення клітин і синтезу ДНК. На додаток до цього, він потрібен для нормальної чоловічої фертильності та репродукції, щоб підтримувати необхідний рівень тестостерону.

Селен – це теж незамінний мікроелемент. Він бере участь у багатьох процесах метаболізму. Селен належить до групи так званих селенопротеїнів і виступає як оборонний фермент, який захищає клітини від активних форм кисню. Інші селенопротеїни беруть участь в обміні речовин гормонів щитоподібної залози, яка вкрай важлива для репродукції та фертильності. Таким чином, немає нічого дивного в тому, що найбільша кількість селену (якщо не враховувати головний мозок) міститься в щитоподібній залозі. Крім вище згаданого, селен необхідний для сперматогенезу.

Сперматозоїдам нелегко досягти яйцеклітини. Це все одно, що людині переплисти Атлантичний океан! Тому ефективний енергетичний обмін вкрай важливий для них, і може бути підтриманий мікроелементами, які беруть участь у метаболізмі енергії; до них відносяться L-карнітин та коензим Q10. Обидва мікроелемента необхідні для утворення енергії в мітохондріях, але L-карнітин особливо важливий у тих випадках, коли енергія виробляється з довголанцюгових жирних кислот.

Fertilovit®MT підтримує нормальну фертильності і сперматогенез.

Чоловіча фертильність тісно пов’язана з кількістю і якістю сперматозоїдів. Оскільки сперматозоїди постійно формуються заново, здоровий чоловік завжди може змінити їхню кількість і вплинути на їхню рухливість, зробивши свій вибір на користь здорового способу життя. Велику роль відіграє добре збалансована дієта з великою кількістю антиоксидантів, вітамінів, мінералів та інших мікроелементів. Це ефективний спосіб підтримки репродуктивного здоров’я. Однак якщо вам важко дотримуватися здорового харчування і дотримуватися режиму в повсякденному житті, ви можете просто приймати вітамінні добавки.

Антиоксиданти є життєво важливими речовинами, які захищають ДНК, білки та ліпіди всіх клітин організму (у тому числі сперматозоїдів) від дії окислювального стресу. Антиоксиданти забезпечують захист від окислювального стресу, а інші життєво важливі елементи підвищують загальний стан імунної системи і вироблення енергії. Відомі антиоксиданти – це вітаміни С і Е, а також лікопен і каротиноид з помідорів. Вітамін С є основним антиоксидантом сіменної плазми, проте він швидко елімінується з організму. Тому вітамін С, як правило, не може виявляти тривалого позитивного ефекту. Щоб максимально використовувати захисні властивості даного антиоксиданту, до складу Fertilovit® MT включений вітамін С з уповільненим вивільненням. Вітамін Е, жиророзчинний антиоксидант, важливий, зокрема, для забезпечення захисту клітинних мембран. Таурин також цінується як антиоксидант, хоча він і став відомим як компонент так званих «енергетичних напоїв». Проте насправді він міститься в продуктах харчування, а також в організмі людини. Фактично це одна з похідних амінокислот, що найчастіше зустрічаються в чоловічій репродуктивній системі. Доведено, що таурин є частиною власної антиоксидантної системи організму.

Ще одним важливим фактором захисту є імунна система. Відомо, що показники окисного стресу в статевих органах чоловіків особливо високі під час запалення. Таким чином, мікроелементи, які підтримують імунну систему, можуть бути корисні і для сперматозоїдів. До цих мікроелементів належать вітамін С, цинк, селен, і вітамін D. Вітамін D не тільки відіграє ключову роль у процесах кальцієвого обміну та формування кісток, але й дуже важливий для імунної системи. Він необхідний для ефективної боротьби з мікробами. Холекальциферол або вітамін D часто називають «вітамін сонця», тому що 90% вітаміну D формується в шкірі під впливом сонячних променів. Люди особливо страждають від нестачі природного сонячного світла взимку або, коли проводять багато часу в приміщенні.

Також до складу Fertilovit®MT входить селен і цинк, фолієва кислота, мікроелементи, які необхідні для нормального розвитку сперматозоїдів і гормонального балансу.