Головна - Kleemed Ukraine

ТОВ "Клімед Україна"

ТОВ «Клімед Україна» – компанія, що стабільно розвивається. В основі цього розвитку лежать довіра та чесні відносини з нашими бізнес-партнерами – від клієнтів до лікарів та фармацевтів. Ми будуємо свій бізнес, спираючись на місію і цінності, які не змінювалися від часу заснування компанії  – сприяти зміцненню здоров’я та підвищенню якості життя  людей. У цьому нам допомагають наша  соціальна відповідальність та етичні норми ведення бізнесу.

Нам важливо ділити свій успіх з людьми, що займаються спільною з нами справою. Свій розвиток ми бачимо в спільному вирішенні завдань, які постають перед нами і нашими партнерами. Тому найбільший пріоритет для нас – партнерська довіра. Ми прагнемо довгострокових партнерських відносин, що базуються на принципах довіри, відкритості та надійності.

Ми постійно працюємо над ефективністю та оптимізацією наших бізнес-процесів, залучаючи до цього високопрофесійну команду співробітників.  Наша ефективність полягає в підтриманні творчого підходу, інновацій та креативності  при вирішенні поставлених завдань. Ми намагаємося виконувати поставленні завдання максимально ефективно, уникаючи зайвих затрат часу та сил. Завдяки цьому ми пропонуємо клієнтам кращі умови.

Ми надаємо нашим партнерам  надійне співробітництво і можливість бути представленими в більшості регіонів нашої країни. Для цього наші співробітники активно співпрацюють з лікарями різних спеціальностей, а також з провізорами та фармацевтами аптечних установ у Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові.

Наша гордість – це багаторічний якісний сервіс, відкритість у всіх діях і на всіх рівнях, орієнтація на потреби наших бізнес-партнерів, висока результативність праці, широке регіональне покриття, високопрофесійна команда співробітників.

Останні новини

Всі
Гінекологія
Гастроентерологія
Ендокринологія
Неврологія
Проктологія
Репродуктологія
Урологія
Головна 09.06.2015