Ласкаво просимо в Лісабон - Kleemed Ukraine

Ласкаво просимо в Лісабон

Lisbon banner

Щорічний конгрес ESHRE 2015 пройде в Лісабоні, Португалія вперше.

Місцем зустрічі стане Міжнародний виставковий центр, розташований в підготовленій для Всесвітньої виставки Експо 98 частині міста. Це  місце   на березі річки Тежу, куди можна легко і швидко  дістатися  метро, ​​автобусом чи потягом, і всього в 5 хвилинах подорожі  від аеропорту і в 15 хвилинах від центру Лісабона.

Ми віримо, що наукова програма буде як завжди конструктивною, привабливою і високопрофесійною. Ми запевняємо вас, що зустріч буде важливою віхою в триваючому вкладі ESHRE в поліпшення клінічних, лабораторних та наукових напрямів у репродуктивній сфері. Щорічний конгрес ESHRE в Лісабоні стане прекрасною можливість для лікарів, клінічних ембріологів, психологів, медсестер, лаборантів, соціологів, епідеміологів та науковців дізнатися найсвіжішу інформацію і зустрітися в неформальній обстановці, що посприяє зміцненню тривалого партнерства.

Лісабон чарівне місто з історичною спадщиною римського, мавританського, середньовічного і романтичного періодів. Він був також точкою відліку великих географічних відкриттів, з якої  португальські дослідники встановили перші європейські прямі контакти з півднем Африки, Південною Америкою і на Далеким Сходом.

У той же час це сучасний мирне місто, з великою кількістю  історичних пам’яток, з помірним кліматом, світле, гостинне, повне гастрономічних спокус  і величних пам’ятників. Воно межує з різними красивими сусідніми містечками Ешторіл, Кашкайш і Синтра (літня резиденція останніх королів і королев, яку ви повинні обов’язково відвідати). Червень і липень особливо багаті на культурні події, які відбуваються в різних частинах міста.

Існує багато інших причин, щоб продовжити ваше перебування або до, або після зустрічі. Це дасть змогу вам відкрити для себе Лісабон і насолодитися унікальною атмосферою.

Ми запрошуємо вас приєднатися до нас в Лісабоні для зустрічі ESHRE 2015 Ми вважаємо, що вона стане дійсно незабутньою!

Карлос Calhaz-Хорхе

Карлос Е. Планше