Notty® - Kleemed Ukraine

Notty®

notty

[php snippet=12] грн.

notty

SedaxTMкомплекс рослинних екстрактів, мелатоніну та вітаміну В6

для сприяння фізіологічному відпочинку та регуляції  ритму сон – неспання

Notty® – це продукт, що НЕ МІСТИТЬ  КЛЕЙКОВИНИ.

Notty® не містить генетично модифікованих інгредієнтів.

* SedaxTM*–  це марка компанії PharmaSuisse.

Склад

Кожна таблетка містить:

  • 1 мг мелатоніну;
  • 250 мг SedaxTM* – комплекс рослинних екстрактів:

Валеріана (Valeriana officinalis L., корінці) – екстракт сухий титрований 0,8 %,  у валеріановій кислоті;

Ешольція (Eschscholtzia californica Cham., трава) – екстракт сухий титрований 2 %,  у загальній кількості флавоноїдів;

Глід (Grataegus monogyna Jacq., квітки та листя) – екстракт сухий титрований 1 %,  у загальній кількості флавоноїдів;

Пасифлора (Passiflora іncarnata L., пустотілі частинки) – екстракт сухий титрований 4 %,  у загальній кількості флавоноїдів;

Меліса (Melissa officinalis L., листя)  – екстракт сухий титрований 3 % , у розмариновій кислоті;

  • 6 мг вітаміну В6.

Форма випуску

45 таблеток по 500 мг.

Показання

Notty® показаний як корисна підтримка для сприяння нічному відпочинку та покращення якості сну, він скорочує час засинання та зменшує кількість прокидань вночі.

Notty® може бути корисний також для сприяння фізіологічному розслабленню у випадку тривожних або стресових станів.

показаний для подорожуючих, особливо тих, хто здійснює подорожі на великі відстані, щоб мінімізувати ефекти зміни часових поясів.

Харчові добавки не призначені для заміни різноманітної та збалансованої дієти і використовуються  для підтримання здорового способу життя.

Протипоказання

Не приймати дітям віком  до  трьох років. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

До теперішнього часу відомостей немає

Спосіб застосування та дози

Рекомендується прийом 1 таблетки на добу, бажано, увечері, перед тим, як йти спати, або за потребою. Для мандрівників сприятливий ефект відчутний при прийомі продукту в перший день подорожі та протягом кількох днів після прибуття до місця призначення.

Не є лікарським засобом

Передозування

До теперішнього часу відомостей немає

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в прохолодному та сухому місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності вказаний на упаковці.

Продукт включено до Реєстру харчових добавок Міністерства охорони здоров’я, код 37145.

Висновок  Державної санітарно-гігієнічної експертизи від 26.02.2015  № 05.03.02-03/8005

Виробник: PharmaSuisse Laboratories S.r.l. – вул. Ларга, 7 – 20122 Мілан                     

Тел.: +39/0229003915 – Факс: +39/0229002003

Інтернет-сайт: www.pharmasuisse.it

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112,м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел..: +38 044 232 87 72, info@kleemed. com.ua, код 36282605

Notty®

Згідно зі статистикою, ніч стає випробуванням для кожного другого мешканця  мегаполісу. Причиною тому –  безсоння. Сон важливий для організму не менше за їжу, воду або повітря. Без повноцінного відпочинку людина стає менш активною, легко дратується і через силу концентрується на роботі. Слабшає імунітет, підвищуються ризики серцево-судинних захворювань, зокрема інсультів та інфарктів, психічних розладів. Недосипання протягом усього одного тижня може призвести до розвитку діабету, ожиріння, спровокувати передчасне старіння і навіть онкологічні захворювання. Безсоння також є фактором ризику для безпліддя, невиношування вагітності та післяпологової депресії.

Комплексний італійський препарат Notty® завдяки вираженій заспокійливій і легкій снодійній дії ефективно, але в той же час м’яко покращує якість сну, скорочує час засинання і зменшує кількість пробуджень вночі. Препарат також допомагає впоратися з фізичним або психічним перенапруженням, що супроводжується тривогою, дратівливістю, страхом, втомою, тахікардією і мігренню.

Дія препарату зумовлена ​​вмістом гормону сну мелатоніну, запатентованого комплексу фітокомпонентів SedaxTM і вітаміну В6. Notty® показаний як корисна підтримка для сприяння нічному відпочинку і поліпшенню якості сну, він скорочує час засинання і зменшує кількість пробуджень вночі. Також препарат може бути корисний для сприяння фізіологічному розслабленню в разі тривожних або стресових станів. Незамінний він і для мандрівників, особливо тих, хто здійснює подорожі на великі відстані, щоб мінімізувати ефекти зміни часових поясів.

Notty® – природна гармонія вашого сну

Дізнатися детальніше про препарат Notty® можна на сайті: notty.com.ua

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел ..: +38 044 232 87 72, info @ kleemed. com.ua, код 36282605

МЕЛАТОНІН

Мелатонін – це речовина, яка природнім чином виробляється в нашому організмі, корисна при регулюванні циклу сон – неспання та для зменшення тривалості  засинання. Показаний при синдромі порушення добового ритму (біоритмів) організму при зміні часових поясів, для боротьби з безсонням та втомою від поїздок та переміщень.

ВІТАМІН В6

Вітамін В6 сприяє зменшенню відчуття втоми та напруженості, що часто мають місце при фізичному та психічному стресі. Діє також як модулятор настрою.

SedaxTM – Комплекс рослинних екстрактів: валеріана, ешольція, глід, пасифлора, меліса.

SedaxTM – це комплекс рослинних екстрактів з розслаблюючою та заспокійливою (седативною) дією, корисних для сприяння хорошому сну, що відновлює сили, для розслаблення та взагалі для зменшення  неспокою та щоденного стресу.

Валеріана – це натуральний засіб, використання якого відоме з давнини для боротьби зі станами неспокою, нервозності та порушень сну. Валеріана полегшує засинання при перевтомі та збудженні, сприяє розслабленню та гарному відпочинку, насамперед, на початкових фазах сну.

Глід – це чудовий засіб з розслаблюючою дією на м’язову систему. Він заспокійливо впливає також на серце та сприяє розслабленню при станах неспокою. Доповнює  загальну седативну та заспокійливу дію.

Ешольція – це рослина, яка здавна використовується у традиційній фітотерапії, відома седативними та заспокійливими властивостями. Діє на тонус центральної нервової системи, покращує якість сну, допомагаючи добре відпочити; зменшується частота та тривалість нічних прокидань. Отже, вона ідеальна для зменшення передчасних ранкових прокидань. Допомагає розслабитися при дратівливості та нервовості.

Пасифлора – один з широко визнаних та ефективних фітотерапевтичних засобів при основних проявах стресу, таких як тривога, нервовість, дратівливість та безсоння, що сприяє зняттю напруженості, гарному самопочуттю та якісному сну для  відновлення  сил.

Меліса має значні седативні властивості. Рослина традиційно застосовується при труднощах у засинанні. Окрім того, вона має потужну заспокійливу дію, що поширюється на систему гладких м’язів, зі спазмолітичним ефектом: її використання показане при станах збудження, коли страждає  у т.ч. кишково-шлунковий тракт, так званий «шлунковий невроз».

Нотті покращує якість сну, що сприяє повноцінному нічному відпочинку. Зменшує час засинання і скорочує кількість нічних прокидань. Препарат також допомагає впоратися з фізичним або психічним перенапруженням, що супроводжується тривогою, дратівливістю, страхом, втомою, тахікардією і мігренню. Мінімізує ефект зміни часових поясів під час тривалих подорожей.

Нотті містить крім інших седативних компонентів мелатонін, відомий своїм снодійним ефектом. Але на цьому спектр дії  мелатоніну не обмежується. Він також є одним з найсильніших антиоксидантів, що уповільнюють процеси старіння (майже вдвічі активніше вітаміну Е). Крім цього, мелатонін проявляє потужну імуномодулюючу дію. При підвищеній концентрації гормону сну активізуються імунні клітини, які допомагають боротися з інфекцією. Його також можна використовувати для профілактики серцево-судинних захворювань – речовина перешкоджає утворенню атеросклеротичних бляшок на стінках судин і допомагає знизити тиск при гіпертонії.

Мелатонін в декілька разів покращує розумову і фізичну працездатність, допомагає протистояти стресовим реакціям і впоратися з синдромом зміни часових поясів після тривалого перельоту. Більше того, на відміну від більшості сильнодіючих снодійних не викликає звикання і синдрому відміни.