Pentaven® - Kleemed Ukraine

Pentaven®

pentaven

[php snippet=10] грн.

pentaven

Комбінована дія п’ятьох титрованих рослинних екстрактів

із синергічним впливом на мікроциркуляцію:

рускус, буркун, чорниця, центела (готу кола) та береза

Пентавен® (Pentaven®) – це продукт, що  НЕ МІСТИТЬ  КЛЕЙКОВИНИ.

Пентавен® (Pentaven®) не містить генетично модифікованих інгредієнтів.

Склад

Кожна таблетка містить:

  • 160 мг екстракту рускусу (Ruscus aculeatus L., кореневище) титрованого 5 %, в рускогеніні;
  • 160 мг екстракту буркуна (Melilotus officinalis Pallas, трава з квітками) титрованого 1 %, в кумарині;
  • 50 мг екстракту чорниці (Vaccinum myrtillus L., плоди) титрованого 25 % , в антоцианозиді;
  • 130 мг Centellin® – екстракту центели (готу кола) (Centella asiatica L., листя) титрованого 8 %, у загальній кількості тритерпенів;
  • 80 мг екстракту берези (Betula pendula Roth., листя) титрованого 2 %, у загальній кількості флавоноїдів.

Форма випуску

30 таблеток по 850 мг.

Показання

Пентавен® (Pentaven®) – це харчова добавка з титрованими рослинними екстрактами  синергічної дії, особливо корисна при трофіці судин та порушенні мікроциркуляції.

Пентавен® (Pentaven®) був розроблений з рослинних екстрактів з підвищеним вмістом активних речовин; формула з високою їх дозою є основою максимальної ефективності.

Пентавен® (Pentaven®) може бути корисним для покращення природної циркуляції та відведення рідин, полегшення особливо помітне в нижніх кінцівках.

Пентавен® (Pentaven®) показаний також при геморої.

Продукт використовується для урізноманітнення та збалансованості дієти та для  підтримання здорового способу життя.

Протипоказання

Якщо ви приймаєте антикоагуляційні лікарські  препарати, зверніться до лікаря  перш ніж застосовувати препарат. Не рекомендовано дітям. Індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

До теперішнього часу відомостей немає

Спосіб застосування та дози

Рекомендується прийом 1 таблетки  пізнього  ранку (у другій половині ранку). Для покращення ефективності продукту рекомендується пити протягом дня багато води (1–1,5 літри). При необхідності рекомендується приймання другої таблетки в другій половині дня. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не є лікарським засобом.

Передозування

До теперішнього часу відомостей немає

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в прохолодному та сухому місці. Зберігати  в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності вказаний на упаковці

Продукт включено до Реєстру харчових добавок Міністерства охорони здоров’я, код 12302.

Висновок  Державної санітарно-гігієнічної експертизи від 26.02.2015  № 05.03.02-03/8005

Виробник: PharmaSuisse Laboratories S.r.l. – вул. Ларга, 7 – 20122 Мілан                     

Тел.: +39/0229003915 – Факс: +39/0229002003

Інтернет-сайт: www.pharmasuisse.it

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112,м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел..: +38 044 232 87 72, info@kleemed. com.ua, код 36282605

Пентавен®

Сьогодні  багатьом жінкам доводиться стикатися з проблемою судинної сітки на ногах, варикозним розширенням вен, целюлітом, а також такими неприємними наприкінці робочого дня відчуттями в ногах як тяжкість, оніміння, набряклість, судоми. Але це тільки вершина айсберга, що має назву  хронічна венозна недостатність. В основі ж захворювання лежить зниження венозного тонусу і порушення роботи в клапанах вен. Небезпечне дане захворювання не тільки пізніми стадіями, наприклад трофічними виразками, пігментацією шкіри, але й появою так званих тромбів (згустків крові), які з током крові розносяться по всьому організму і можуть надалі призвести до інфаркту, інсульту та інших неприємностей.

Причина цих проблем  – хвороба, що супроводжує людство з моменту його появи – хронічна венозна недостатність. Згідно з різними дослідженнями, більш-менш виражені її ознаки виявлять у себе майже 80 % жінок. Чоловіки до  цього захворювання менш схильні – близько 60 %. Чому ж жінки більше, ніж чоловіки, схильні до порушень функцій венозних судин і хто потрапляє в групу ризику?

Розвитку захворювання сприяє ряд факторів. Насамперед це особливості професії та способу життя. Найчастішою причиною проблем з венами ніг стає тривала сидяча або стояча робота. Якщо за роботою вам доводиться довго сидіти, якщо на роботу і додому ви добираєтеся сидячи або стоячи в автомобілі або громадському транспорті – ви в зоні ризику. Зауважте самі – за 30 хвилин такого статичного стану об’єм крові в нижніх кінцівках зростає на 250–300 мілілітрів, і вени ваших ніг повинні стоїчно витримувати це навантаження! Ось вам і ще одне пояснення настільки поширена проблема з венами.

Другий за значущістю фактор ризику для жінок – вагітність і гормональні засоби. Гормональні зміни, що супроводжують вагітність, несприятливо впливають на вени ніг, сприяючи розслабленню мускулатури венозних стінок. З ростом плода перетискаються також вени тазу, і порушується відтік венозної крові, що у свою чергу призводить до розширення вен.

Вирішити дану проблему покликаний італійський таблетований венотонізуючою препарат Pentaven®. У його складі міститься екстракт березового листя, що проявляє  діуретичний ефект, завдяки якому надлишкова рідина дренується в кров, а з крові виводиться нирками. Також Pentaven® містить такі рослинні компоненти як рускус, буркун, чорницю, центелу, що відомі своїми венотонізуючими, протизапальними і лімфодренажними властивостями.

Пентавен ® – пять природних кроків до краси та здоров’я ваших ніг

Дізнатися детальніше про препарат можна на сайті: pentaven.com.ua

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел ..: +38 044 232 87 72, info@kleemed.com.ua, код 36282605

Рускус (сухий титрований екстракт 5 % в рускогеніні)

Завдяки своїм сильно вираженим протизапальним та протинабряковим властивостям,  ця рослина є добрим союзником ніг, бо допомагає полегшити такі нездужання, як біль та відчуття тяжкості, нічні судоми, свербіж та набряки; окрім того, відмінний тонік для судин – рускус ефективно звужує кровоносні судини і таким чином перешкоджає ослабленню стінок капілярів внаслідок венозного стазу. Цікаво, що його захисна дія на судини сильніше проявляється при високих температурах.  Ця особливість робить рускус чудовим помічником для полегшення порушень кровообігу влітку.

Буркун (сухий титрований екстракт 1 % в кумарині)

Його дія стосується, головним чином, лімфатичної системи та венозних стінок. Екстракт буркуна збільшує міцність капілярів, зменшує проникність стінок судин, покращує венозний відтік та лімфообіг. Завдяки цим своїм характеристикам, він корисний при лікуванні набряків, пухлин та ламкості капілярів шкіри.

Чорниця (сухий титрований екстракт 25 % в антицианозиді)

Антицианозиди, головні активні речовини чорниці, виконують специфічну захисну дію на капілярному рівні, обмежуючи проникність капілярів та зміцнюючи резистентність їхніх стінок. Ці речовини дійсно  мають сильну вазопротекторну дію та зміцнюють сполучну тканину, яка захищає судини, покращуючи їх еластичність та тонус. Таким чином, чорниця є чудовим союзником у лікуванні  ламкості капілярів, венозної  недостатності та розширених судин шкіри та капілярів.

Центела (Готу Кола) (Centellin® – сухий титрований екстракт 8 % в загальній кількості тритерпенів)

Активна в стимулюванні регенерації тканин центела (готу кола) має вазопротекторну дію, що дає змогу покращити венозну функціональність, тонізувати стінки судин та покращити венозний  відтік. На додачу, вона сприяє загоєнню, відновленню та регенерації пошкоджених тканин. Особлива трофічна дія центели (готу кола) на підтримуючу сполучну тканину надає полегшення набряклим  ногам та сприяє дренажу, що також  запобігає виникненню целюліту.

Береза (сухий титрований екстракт 2 % в загальній кількості флавоноїдів)

Відомі своєю інтенсивною діуретичною та очищувальною дією активні речовини берези особливо корисні при всіх видах набряків в результаті стазу, при набряках та важкості у  ногах, а також при набрякахі взагалі. Її застосування, окрім того, особливо корисне при целюліті, оскільки сприяє виведенню токсинів, що викликають набряк та утворення характерних вузлів.

Усунути тяжкість і біль у ногах, оніміння, судоми, позбутися судинної сітки, варикозу, тромбофлебіту, целюліту і набрякыві допоможе унікальна харчова добавка Пентавен. У її складі міститься екстракт березового листя, що мають незначним діуретичний ефект, завдяки якому надлишкова рідина дренуєтся в кров, а з крові  виводиться нирками. Також Пентавен містить рослинні екстракти з підвищеним вмістом активних речовин рускуса, буркуну, чорниці, центели, які відомі своїми венотонізуючими, протизапальними і лімфодренажними властивостями. Формула з високим вмістом рослинних екстрактів зазначених рослин в одному препараті є основою високої ефективності, а синергія п’яти рослин підсилює і доповнює їхній вплив на мікроциркуляцію.

Пентавен зміцнює судинну стінку, знижує її проникність, повертає судинам нормальний тонус, усуває стеноз (звуження) і запалення.

Empty tab. Edit page to add content here.