Препарат ревмасол™ відкриває нові можливості для безпечного лікування захворювань суглобів - Kleemed Ukraine

Препарат ревмасол™ відкриває нові можливості для безпечного лікування захворювань суглобів

Захворювання суглобів широко поширені в усьому світі і досить часто не тільки порушують звичний спосіб життя, а й призводять до інвалідизації хворих. На даний час артритами страждає приблизно 20% всього населення планети і до 85% людей старше 70 років. З огляду на збільшення тривалості життя і старіння населення, захворювання суглобів стають все більш масовою проблемою.

Захворювання суглобів зазвичай мають хронічний перебіг. Внаслідок запального процесу відбувається поступове руйнування суглобного хряща, деформація та порушення рухливості суглобів, що супроводжується інтенсивними больовими відчуттями.

Для лікування хвороб суглобів широко використовують нестероїдні протизапальні засоби (НПЗЗ), які, проте, мають багато побічних ефектів – від ураження шлунково-кишкового тракту і печінки до порушень функції нирок та ЦНС. У зв’язку з цим, пошук нових, ефективних та безпечних засобів і методів лікування захворювань суглобів є дуже актуальним.

Новий препарат РЕВМАСОЛ™ містить унікальну комбінацію двох найбільш активних рослинних анти ревматичних засобів – екстрактів Мартінії та Босвелії. Одна капсула препарату містить стандартизовані екстракти кореня Мартінії запашної (виробництва компанії NATUREX, Франція) – 130 мг та смоли Босвелії пильчастої​​ – 70 мг.

Африканська рослина Мартінія запашна (Harpagophytum procumbens) і препарати на її основі давно використовуються в народній та офіційній медицині багатьох країн світу для лікування артритів та ревматизму. Мартінія містить велику кількість біологічно активних речовин, що мають протизапальну та знеболювальну дію аналогічно до дії НПЗЗ – зменшують продукцію молекул, що підсилюють запальну реакцію.

Ефективність екстракту Мартінії для зменшення запалення і болю в суглобах підтверджена численними науковими дослідженнями у різних країнах. Дослідження підтвердили, що екстракт Мартінії є не менш ефективним, ніж НПЗЗ, але при цьому чинить також хондропротекторну дію – захищає хрящову тканину та посилює її регенерацію. Екстракт мартінії має також антимікробні властивості і знижує рівень холестерину в крові.

За даними різних досліджень, екстракт Мартінії є більш безпечним, у порівнянні з НПЗЗ, незначну кількість побічних ефектів при його застосуванні можна порівняти з плацебо.

Таким чином, стандартизований екстракт кореню Мартінії запашної (NATUREX) чинить протиревматичну, протизапальну та хондропротекторну дію, підтверджену численними міжнародними дослідженнями.

Босвелія пильчаста (Boswellia Serrata) росте у гірських районах Індії. З давніх часів смола Босвелії високо цінувалася за свої болезаспокійливі та протизапальні властивості і також використовувалася для лікування захворювань суглобів.

Стандартизований (65%) екстракт смоли Босвелії пильчастої ​​у препараті РЕВМАСОЛ™ має виражену протизапальну, антиревматичну, анальгетичну, імуномодулюючу та антибактеріальну дію. Механізм дії екстракту Босвелії також близький до дії НПЗЗ – блокує утворення запальних молекул. Екстракт Босвелії зміцнює стінки судин, підсилює мікроциркуляцію в суглобових тканинах і активізує регенерацію суглобового хряща. Все це сприяє зменшенню запалення і больових відчуттів, скутості і набряклості суглобів.

Екстракт Босвелії також підвищує імунітет, має антимікробну дію, знижує рівень глюкози та холестерину в крові. При цьому екстракт Босвелії є більш безпечним, у порівнянні з іншими протиревматичними засобами.

Новий натуральний препарат РЕВМАСОЛ™ розроблений спільно з німецькими партнерами у рамках лінійки продукції «Dr. Growth Health Line» і виготовлений з якісної європейської сировини. Комбінація двох стандартизованих рослинних антиревматичних екстрактів – Мартінії та Босвелії, обумовлює високу ефективність та безпеку препарату. РЕВМАСОЛ™, що діє, по суті, як «натуральний НПЗЗ», дозволяє більш безпечно контролювати запалення та біль, зменшити скутість і набряклість суглобів та поліпшити якість життя пацієнтів.

В силу своєї протизапальної активності, РЕВМАСОЛ™ може замінити або суттєво зменшити дози хімічних протизапальних препаратів (ібупрофен, диклофенак, індометацин та інші), які зазвичай призначаються при артриті та артрозі.

Застосовується препарат при первинних і вторинних остеоартрозах, артритах, включаючи ревматоїдний артрит, плече-лопатковому періартриті та остеохондрозі хребта. Застосовувати препарат слід по 1 капсулі 2 рази на добу під час їжі, запиваючи водою. Курс застосування – 2 місяці. При необхідності курс можна повторити кілька разів на рік.

РЕВМАСОЛ™ добре переноситься, не має побічних ефектів, що властиві багатьом НПЗЗ, та є безпечним навіть при тривалому застосуванні.

Таким чином, новий натуральний антиревматичний препарат РЕВМАСОЛ™ дозволяє зменшити запалення та біль, збільшити обсяг рухів суглобів та поліпшити якість життя пацієнтів.

РЕВМАСОЛ™. Твій вільний рух без болю!