Promensil Menopause Double - Kleemed Ukraine

Promensil Menopause Double

promensil_double

[php snippet=7] грн.

Склад

Діючі речовини (одиниця кількості/дозування): Екстракт конюшини червоної (Trifolium pratense) 200 мг, Стандартизовано у вигляді природних ізофлавонів 80 мг.

Допоміжні речовини: Дикальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, оксиди заліза, полі етиленгліколь, кремній діоксин, магній стеарат

перехресна натрій карбоксиметилцелюлоза, альфа токоферол.

Форма випуску

15 таблеток у блістерній упаковці, вкритій фольгою; 2 блістерні упаковки в картонній тарі (30 шт); 6 блістерні упаковки в картонній тарі (90 шт). Таблетки, коричневого кольору, продовгуваті, вкриті плівковою оболонкою

Показання

Promensil Red Clover Isoflavones підтримує організм жінки в період менопаузи.

Протипоказання

Гормон-чутливі стани, викликані подібною до естрогенів кількістю ізофлавонів конюшини.

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування.

1 таблетка на добу під час вживання їжі із запиванням холодною водою. Рекомендується приймати таблетку щодня в один і той самий час.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Контрацептивні засоби – ізофлавони конюшини діють як естрогени і здатні знижувати ефективність протизаплідних пігулок.

Естрогени – ізофлавони конюшини діють як естрогени і здатні знижувати ефективність естрогенових лікарських засобів.

Лікарські засоби, які зазнають впливу під дією ферментів печінки – ізофлавони конюшини здатні знижувати печінковий метаболізм деяких лікарських засобів, таким чином вони можуть збільшувати вплив і побічні ефекти цих лікарських засобів.

Лікарські засоби, які уповільнюють згортання крові – приймання ізофлавонів конюшини сукупно із такими лікарськими засобами здатне підвищити ризик набряків і кровотечі.

Особливості застосування

Застосовувати тільки за призначенням.

ВАГІТНІСТЬ ТА ЛАКТАЦІЯ

Не застосовувати вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Ізофлавони конюшини діють як естрогени і можуть порушувати гормональний баланс в період вагітності і годування груддю.

ЗДАТНІСТЬ ВПЛИВАТИ НА ШВИДКІСТЬ РЕАКЦІЇ ПРИ КЕРУВАННІ АВТОТРАНСПОРТОМ АБО ПІД ЧАС РОБОТИ З ІНШИМИ МЕХАНІЗМАМИ

Невідомо.

Передозування

Припиніть застосування. Негайно зверніться до лікаря.

До теперішнього часу відомостей немає

Компоненти засобу є загальновідомими і широко задокументовані у опублікованих джерелах світової медичної літератури.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°C. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 36 місяців від дати виготовлення.

Виробник:

Kendy Ltd., 101 Sofia Str., 1320 Bankya, Bulgaria

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112,м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел..: +38 044 232 87 72, info@kleemed. com.ua, код 36282605

Promensil Double Strength 30s

Слово «клімакс» в перекладі з грецького означає «сходинка». І, мабуть, дуже важливо так і ставитися до нього – як до чергової сходинки, чергової висоти, яку треба подолати, приклавши деякі зусилля. Головне, що потрібно від жінки, яка підійшла до даного життєвого рубежу: не панікувати в очікуванні проблем, а морально і фізично підготуватися до тих неминучих вікових змін, які відбуватимуться з її організмом.

 До періоду настання клімаксу в організмі жінки обмін речовин природним чином сповільнюється, як сповільнюється і процес оновлення клітин, і процес вироблення гормонів. Саме у зв’язку з цими природними змінами з’являються характерні проблеми, які в молодому віці не зустрічаються.

Приливи і збільшене потовиділення, безсоння, головний біль, задишка, запаморочення, поколювання або тремтіння в кінцівках, сухість очей, почастішання позивів до сечовипускання, зниження лібідо, збільшення ваги  – всі ці симптоми можуть свідчити про настання клімаксу.

Через гормональних змін в організмі жінки в період менопаузи можуть виникати депресії, перепади настрою – накочують хвилі смутку, хочеться плакати; дратівливість. У цей період може порушуватися пам’ять і концентрація уваги, стає складним багато чого, що раніше давалося з легкістю.

Вирішити проблему на деякий час може гормонотерапія, проте тривале використання гормональних препаратів може підвищити ризик серцевого нападу, раку грудей або інсульту.

Альтернативою гормональної терапії є прийом фітопрепаратів, що містять так звані фітоестрогени (речовини рослинного походження, що за своїм складом схожі на жіночі гормони і мають подібну до останніх дію). Незважаючи на те що ефективність їх нижча, ніж гормональних препаратів (більш ефективних і більш небезпечних – пам’ятаємо про це), при тривалому терміні застосування фітоестрогенів досягається позитивний ефект. Таким чином, можна лікувати неприємні клімактеричні прояви більш «м’яко».

Однією з рослин, здатною полегшити симптоми клімаксу  є червона конюшина, цілющі властивості якого давно відомі. Конюшину застосовують для поліпшення загального стану жінок: вона регулює настрій і сон; підсилює статеву функцію жінки; має позитивний вплив на стан волосся і нігтів; зменшує сухість слизових оболонок і шкіри. В конюшині дуже багато кальцію, хрому, магнію, калію, селену, фосфору, вітамінів А і С.

Дієвою і безпечною формою підтримки здоров’я жінки в період менопаузи може стати екстракт червоної конюшини, що міститься в біологічно активній добавці Promensil Double Strength 30s.

Дія даного продукту спрямована на усунення тяжких проявів клімаксу і поліпшення загального стану організму. Унікальна лікарська формула Promensil Double Strength 30s містить у собі збалансований джерело важливих для здоров’я ізофлавонів. Ізофлавони червоної конюшини природного походження, а не отримані шляхом хімічного синтезу.

Дослідження довело, що Promensil Double Strength 30s безпечний, чинить загальну позитивну дію на організм жінки під час клімаксу, забезпечує додаткове джерело вітамінів і сої, полегшує стан жінки в клімактерії; активно бере участь в обмінних процесах кісткової тканини; чинить позитивний вплив на серцево-судинну систему, підвищує еластичність судин і покращує ліпідограму.

Променсіл ®  природа з турботою про жінку

Дізнатися детальніше про препарат Promensil Double Strength 30s можна на сайті: www.promensil.com.ua

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся у лікаря. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел.: +38 044 232 87 72, info@ kleemed. com.ua, код 36282605

Ізофлавони червоної конюшини

Червона конюшина (Trifolium pratense) – типовий вид роду Клевер. Ростає в Європі, Західній Азії і північно-західній Африці, висаджується та приживається і в інших регіонах.

Однорічна або багаторічна трав’яниста рослина, сягає від 20 до 80 см у висоту. Листя чергується, трійчастого (три листові пластинки) вигляду, довжина кожної пластини 15–30 мм, ширина – 8–15 мм, зелені з характерним світлим півмісяцем із зовнішньої половини листа; черешок довжиною 1–4 см, з двома базальними прилистниками. Квітки темно-рожеві, основа більш бліда, у щільному суцвітті, довжиною 12–15 мм.

Червона конюшина містить ізофлавони (естрогенподібні поднання). Червона конюшина протягом століть використовується для лікування різних жіночих захворювань. Для отримання більш детальної інформації про червоній конюшині, натисніть тут.

Променсіл безпечний, проявляє  загальну  благотворну дію на організм жінки під час та після менопаузи:

  • полегшує стан жінки в клімактерії;
  • активно бере участь в обмінних процесах кісткової тканини;
  • робить благотворний вплив на серцево-судинну систему, підвищує еластичність судин і покращує ліпідограму.

Унікальна лікарська форма Променсіла містить в собі збалансований джерело важливих для здоров’я ізофлавонів червоної конюшини природного походження, а не отриманих шляхом хімічного синтезу. Ці речовини відносять до групи фітоестрогенів: їх структура подібна естрогенів людини. Крім їхньої широко відомої ефективності в боротьбі з клімактеричним синдромом у жінок (остеопороз, гарячі припливи і нічне потіння), ізофлавони володіють метаболічними і антиканцерогенними властивостями, а також позитивно  впливають на серцево-судинну систему і шкіру.