Promensil Menopause - Kleemed Ukraine

Promensil Menopause

promensil_menopause

[php snippet=9] грн.

2

Склад

Діючі речовини (одиниця кількості/дозування): екстракт конюшини червоної (Trifolium pratense) 100 мг, стандартизовано у вигляді природних ізофлавонів 40 мг.

Допоміжні речовини: дикальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, гідроксипропілметилцелюлоза, титану діоксин, оксиди заліза,  поліетиленгліколь, кремній діоксин,  магній стеарат, альфа токоферол, перехресна натрій карбоксиметилцелюлоза

Форма випуску

15 таблеток у блістерній упаковці, вкритій фольгою; 2 блістерні упаковки в картонній тарі (30 шт); 6 блістерних упаковок  в картонній тарі (90 шт). Таблетки бежевого кольору, круглі, двоопуклі, вкриті плівковою оболонкою.

Показання

Promensil Red Clover Isoflavones підтримує організм жінки в період менопаузи.

Протипоказання

Гормон-чутливі стани, викликані подібною до естрогенів кількістю ізофлавонів конюшини.

Спосіб застосування та дози

Для перорального застосування.

1-2 таблетки на добу під час вживання їжі із запиванням холодною водою. Рекомендується приймати таблетку щодня в один і той самий час.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

Контрацептивні засоби – ізофлавони конюшини діють як естрогени і здатні знижувати ефективність протизаплідних пігулок.

Естрогени – ізофлавони конюшини діють як естрогени і здатні знижувати ефективність естрогенових лікарських засобів.

Лікарські засоби, які зазнають впливу під дією ферментів печінки – Ізофлавони конюшини здатні знижувати печінковий метаболізм деяких лікарських засобів, таким чином вони можуть збільшувати вплив і побічні ефекти цих лікарських засобів.

Лікарські засоби, які уповільнюють згортання крові – Приймання ізофлавонів конюшини сукупно із такими лікарськими засобами здатне підвищити ризик набряків і кровотечі.

Особливості застосування

Застосовувати тільки за призначенням.

ВАГІТНІСТЬ ТА ЛАКТАЦІЯ

Не застосовувати вагітним жінкам або жінкам, які годують груддю. Ізофлавони конюшини діють як естрогени і можуть порушувати гормональний баланс в період вагітності і годування груддю.

ЗДАТНІСТЬ ВПЛИВАТИ НА ШВИДКІСТЬ РЕАКЦІЇ ПРИ КЕРУВАННІ

АВТОТРАНСПОРТОМ АБО ПІД ЧАС РОБОТИ З ІНШИМИ МЕХАНІЗМАМИ

Невідомо.

Передозування

До теперішнього часу відомостей немає.

Припиніть застосування. Негайно зверніться до лікаря.

Компоненти засобу є загальновідомими і широко задокументовані у опублікованих джерелах світової медичної літератури.

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25°C. Зберігати у місцях, недоступних для дітей. Термін придатності – 36 місяців від дати виготовлення.

Виробник:

Kendy Ltd., 101 Sofia Str., 1320 Bankya, Bulgaria

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112,м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел.: +38 044 232 87 72, info@kleemed. com.ua, код 36282605

Promensil Menopause (Original)

До настання клімаксу в організмі жінки обмін речовин природним чином сповільнюється, як сповільнюється і процес оновлення клітин, і процес вироблення гормонів. Саме у зв’язку з цими природними змінами виникають характерні проблеми, які в молодому віці не зустрічаються. Зазвичай клімактеричний період настає у жінок між 45–50 роками і триває протягом 1,5–2 років. Рідше зустрічається ранній клімакс – до 40 років і пізній – після 55. Можливі ситуації, коли ті чи інші обставини «підштовхують» клімакс. Як стверджує статистика, у злісних курців (викурюють більше пачки сигарет на день), набагато більше шансів наблизити настання клімаксу: нікотин порушує синтез естрогену. Ще один фактор ризику – часті аборти: насильний гормональний струс аж ніяк не сприяє омолодженню організму. Також мають значення умови праці, побуту, клімат, час настання першої менструації (чим пізніше настає менструація, тим раніше настає клімакс), харчування і, поряд з цим, характер перебігу всього дітородного періоду.

Які симптоми проявляться у жінки сказати важко – вони можуть бути різними. Припливи і потовиділення, безсоння, головний біль, задишка, запаморочення, поколювання або тремтіння в кінцівках, сухість очей, частіші позиви до сечовипускання, зниження лібідо, збільшення ваги – всі ці симптоми можуть свідчити  про настання клімаксу.

Через гормональні зміни в організмі жінки в період менопаузи можуть виникати депресії, перепади настрою – накочують хвилі смутку, хочеться плакати; дратівливість. У цей період може порушуватися пам’ять і концентрація уваги, стає складним багато чого, що раніше давалося з легкістю.

Однією з рослин, здатною полегшити симптоми клімаксу є червона конюшина, цілющі властивості якого давно відомі. Конюшина застосовується для поліпшення загального стану жінок: вона регулює настрій і сон; підсилює статеву функцію жінки; має позитивний вплив на стан волосся і нігтів; зменшує сухість слизових оболонок і шкіри. В конюшині дуже багато кальцію, хрому, магнію, калію, селену, фосфору, вітамінів А і С.

Таким чином дієвою і безпечною формою підтримки здоров’я жінки в період менопаузи може стати екстракт червоної конюшини, що міститься в біологічно активній добавці Promensil Original. Дія даного продукту спрямована на усунення тяжких проявів клімаксу і поліпшення загального стану організму.

Promensil Original рекомендований протягом усього періоду менопаузи в якості підтримуючої дози. Рецептура Promensil Original складена таким чином, щоб забезпечити оптимальну підтримку організму жінки протягом всього періоду клімаксу.

Променсіл ® – природа з турботою про жінку

Дізнатися детальніше про препарат Promensil Original можна на сайті: www.promensil.com.ua

Перед застосуванням ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся у лікаря. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел ..: +38 044 232 87 72, info@ kleemed. com.ua, код 36282605

Ізофлавони червоної конюшини

Червона конюшина (Trifolium pratense) – типовий вид роду Клевер. Ростає в Європі, Західній Азії і північно-західній Африці, висаджується та приживається і в інших регіонах.

Однорічна або багаторічна трав’яниста рослина, сягає від 20 до 80 см у висоту. Листя чергується, трійчастого (три листові пластинки) вигляду, довжина кожної пластини 15–30 мм, ширина – 8–15 мм, зелені з характерним світлим півмісяцем із зовнішньої половини листа; черешок довжиною 1–4 см, з двома базальними прилистниками. Квітки темно-рожеві, основа більш бліда, у щільному суцвітті, довжиною 12–15 мм.

Червона конюшина містить ізофлавони (естрогенподібні поднання). Червона конюшина протягом століть використовується для лікування різних жіночих захворювань. Для отримання більш детальної інформації про червоній конюшині, натисніть тут.

Променсіл безпечний, проявляє  загальну  благотворну дію на організм жінки під час та після менопаузи:

  • полегшує стан жінки в клімактерії;
  • активно бере участь в обмінних процесах кісткової тканини;
  • робить благотворний вплив на серцево-судинну систему, підвищує еластичність судин і покращує ліпідограму.

Унікальна лікарська форма Променсіла містить в собі збалансований джерело важливих для здоров’я ізофлавонів червоної конюшини природного походження, а не отриманих шляхом хімічного синтезу. Ці речовини відносять до групи фітоестрогенів: їх структура подібна естрогенів людини. Крім їхньої широко відомої ефективності в боротьбі з клімактеричним синдромом у жінок (остеопороз, гарячі припливи і нічне потіння), ізофлавони володіють метаболічними і антиканцерогенними властивостями, а також позитивно  впливають на серцево-судинну систему і шкіру.