Компанія «Клімед Україна» прийняла участь в міждисциплінарному саміті «Від менархе до менопаузи», який проходив 11-12 вересня 2020 року в Києві. - Kleemed Ukraine

Компанія «Клімед Україна» прийняла участь в міждисциплінарному саміті «Від менархе до менопаузи», який проходив 11-12 вересня 2020 року в Києві.

Компанія «Клімед Україна» прийняла участь в міждисциплінарному саміті «Від менархе до менопаузи», який проходив 11-12 вересня 2020 року в Києві.

 

Головним доповідачем зустрічі стала д.м.н професор з Києва, очільниця міждисциплінарного освітнього проекту «Школа жіночого здоров’я» в Україні – Тетяна Феофанівна Татарчук.

В саміті прийняли участь лікарі та професори не тільки з України, а й з Казахстану, Узбекистану, Киргизстану, Білорусії та Росії, які робили доповіді на актуальні питання зустрічі та відповідали  питання в онлайн форматі. Головним питанням, яке виносилось на обговорення серед українських та зарубіжних акушер-гінекологів стало питання, щодо проблеми переривання вагітності, власне клінічний досвід, лікування, ведення пацієнтів з загрозою переривання вагітності, як у клініках Ізраїлю, так і в клініках України.

Зокрема, професори з Ізраїлю Дайлі Адмонд відмітила, наскільки важливим є своєчасне консультування жінок репродуктивного віку, а також, як нестача вітамінів і мінералів відображається на репродуктивному здоров’ї кожної жінки. Професор Ашер Бешері пояснював правильне ведення пацієнток з ризиком переривання вагітності. Міра Толлі – фахівець в галузі акушерства і гінекології представила питання розробників рекомендацій команди ESHRE, яка розглянула проблеми фертильності і застосування дидрогестерону. Доктор медичних наук Вінницького НМУ ім. М.І. Пирогова – Ольга Василівна Булавенко розкрила питання переривання вагітності та зосередила увагу на пацієнтках з загрозою викидня, а Людмила Василівна Калугіна зробила доповідь про жінок, які страждають на дисменорею, як її діагностувати та лікувати.