Uroxin® - Kleemed Ukraine

Uroxin®

uroxin

[php snippet=11] грн.

Uroxin® | Уроксин®

З utirose | Д-манозою та журавлиною

Уроксин® – це продукт, що  НЕ МІСТИТЬ  КЛЕЙКОВИНИ.

(Продукт внесений до Довідника ІАЦ – Італійської асоціації целіакії).

Уроксин® не містить генетично модифікованих інгредієнтів.

Склад

Кожна таблетка містить:

  • 500 мг д-манози;
  • 125 мг екстракту соку журавлини – брусниці ;
  • 100 мг UtiroseТМ – екстракт гібіскуса.

Форма випуску

15 таблеток по 850 мг.

Показання

Уроксин® – це харчова добавка на основі д-манози, журавлини (брусниці) та UtiroseТМ , екстракту гібіскуса, натуральних речовин, особливо корисних для лікування порушень інфекційного характеру  у сечовивідному тракті. Компоненти Уроксину® діють особливим чином, створюючи несприятливе середовище для бактерій, грибів та дріжджів – основних збудників інфекцій сечовивідних шляхів. Використання препарату Уроксин® рекомендується при гострих та рецедивуючих  інфекціях сечових шляхів та для профілактики рецидивів.

Протипоказання

Не рекомендовано дітям до трьох років. Індивідуальна чутливість до компонентів дієтичної добавки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

До теперішнього часу відомостей немає

Спосіб застосування та дози

Рекомендується прийом 1–2 таблеток на добу, бажано  через деякий час після їжі та при  випорожненому сечовому міхурі.

  • під час загострення:

2 таблетки на день: одна зранку та одна увечері, протягом 7–10 днів;

  • у період підтримання (рецидиви):

1 таблетка на день, протягом двох тижнів на місяць.

Для підвищення ефективності продукту  рекомендується пити багато води (1–1,5 літри) протягом усього дня для стимуляції  потоку сечі та видалення бактерій.

Не є лікарським засобом

Умови зберігання та термін придатності

Зберігати у прохолодному та сухому місці. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Не приймати дітям віком до трьох років. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Передозування

До теперішнього часу відомостей немає

UtiroseТМ –це запатентований та клінічно випробуваний продукт (Міжнародний патент WO2008/148995).

Продукт включено до Реєстру харчових добавок Міністерства охорони здоров’я, код 49732

Висновок  Державної санітарно-гігієнічної експертизи від 26.02.2015  № 05.03.02-03/8005

Виробник: PharmaSuisse Laboratories S.r.l. – вул. Ларга, 7 – 20122 Мілан                     

Тел.: +39/0229003915 – Факс: +39/0229002003

Інтернет-сайт: www.pharmasuisse.it

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112,м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел..: +38 044 232 87 72, info@kleemed.com.ua, код 36282605

Uroxin®

Уроксин®

З utirose

Д-манозою і журавлиною

Одним з найбільш поширених захворювань в урології є запалення сечового міхура, або цистит: згідно зі статистикою, захворюваність становить 11–21% з усіх випадків ураження сечового міхура. Крім того, це одне з найбільш поширених захворювань у жінок у віці 20–50 років. Про цю хворобу «сигналізують» різкі болі в нижній частині живота, необхідність кожні 15–20 хвилин «збігати в туалет», а також печіння і больові відчуття, що супроводжують цей процес. У гострих випадках – поява частинок крові в сечі, іноді – підвищена температура тіла; швидка стомлюваність; зниження апетиту; нудота, блювання.

Причинами, що провокують цистит, можуть стати переохолодження, інфекції, загальні ендокринні захворювання і клімакс, фізичні та хімічні фактори, онкологічні захворювання і навіть деякі ліки. Виникненню циститу сприяють також перенесені урологічні, гінекологічні або венеричні запальні захворювання, особливо в тому випадку, якщо ви не приділили своєму здоров’ю достатньо уваги і «недолікувалися». Зростає ймовірність циститу при тривалому сидячому положенні, коли доводиться працювати за комп’ютерним столом по 4–6 годин; при частих і тривалих запорах. Підвищується ризик розвитку ряду урологічних захворювань, у тому числі циститу, якщо ви їсте дуже гостру їжу, багато прянощів, любите пересмажену їжу і п’єте мало рідини після їди.

Зміни з боку гормонального фону також часто призводять до циститу. Саме тому дуже часто цистит виникає у жінок на тлі клімактеричного синдрому або після пологів. Майбутні мами також більше схильні до ризику захворювання, тому що під час вагітності сечовивідна система піддається додатковому навантаженню, адже крім своїх постійних функцій, вона виконує нові: додатково переробляє і виводить продукти життєдіяльності плода, які надходять через плаценту в кров жінки, що підвищує ризик запалення. Цистит є досить поширеним захворюванням і для дитячого віку. Складність полягає в тому, що дитина, враховуючи вік не може точно описати прояви хвороби.

При цьому цистит обов’язково треба лікувати, оскільки це захворювання має рецидиви, у «запущеному» стані вимагає хірургічної корекції, до того ж хронічна (протягом декількох років) інфекція сечового міхура може привести до пошкодження нирок.

Уроксин ® – італійський рослинний препарат, що містить у своєму складі д-манозу, журавлину (брусницю) і UtiroseТМ, екстракт гібіскуса та інші натуральні компоненти, які особливо корисні для лікування порушень інфекційного характеру в сечовидільній системі. Компоненти Уроксину® діють таким чином, що створюють несприятливе середовище для бактерій, грибів і дріжджів – основних збудників інфекцій сечовивідних шляхів. Використання препарату рекомендується при гострих і рецидивуючих інфекціях сечовивідних шляхів і для профілактики рецидивів.

Уроксин ® – природний удар по циститу

Дізнатися детальніше про препарат Uroxin ® можна на сайті: uroxin.com.ua

Перед застосуванням ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Зберігати в місцях, недоступних для дітей.

Імпортер: ТОВ «Клімед Україна», Україна, 04112, м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, оф. 58 «А», тел ..: +38 044 232 87 72, info@kleemed.com.ua, код 36282605

Д-маноза

Д-маноза – це простий цукор, що у природі міститься в багатьох фруктах, насінні та коренеплодах. На противагу іншим цукрам, д-маноза слабко піддається метаболізму в організмі і виводиться майже у незміненому вигляді у сечовий міхур, де розвиває свою захисну дію  стосовно патогенних бактерій, що викликають найбільш поширені інфекції сечовивідних шляхів. Д-маноза дійсно діє, уповільнюючи адгезію бактерії Escherichia coli до епітеліальних клітин слизової оболонки сечового міхура, з’єднуючись з ними та зумовлюючи їх виведення разом з сечею.

Разом з брусницею, д-маноза гарантує максимальну ефективність у запобіганні та протидії першим проявам інфекцій сечовивідних шляхів.

Журавлина – брусниця

Брусниця або журавлина – це ягода, що походить з Північної Америки, традиційно використовується для лікування інфекцій сечовивідних шляхів. Наукові дослідження продемонстрували, що активні речовини фітокомплексу журавлини здатні перешкоджати адгезії бактерій до слизової оболонки сечовивідних шляхів; така дія, уповільнюючи колонізацію патогенними бактеріями (серед яких Escherichia coli), сприяє їх видаленню, перешкоджає розвитку інфекції. Використання соку брусниці особливо корисне для лікування гострих та хронічних порушень у сечовивідних шляхах, таких як цистити, уретрити та простатити, як разові, так і рецидивні або хронічні.

UtiroseТМекстракт гібіскуса

Гібіскус – це дуже популярна рослина, оскільки з настойки висушених чашечок та пелюсток отримують освіжаючий напій, який втамовує спрагу, відомий під назвою каркаде. Наукові дослідження виявили в подальшому, що ця квітка містить групу активних речовин з потужною антибактеріальною та протигрибковою дією, дуже ефективних в уповільненні адгезії Escherichia coli до стінок сечовивідних шляхів. Клінічні дослідження показали, що екстракт гібіскуса UtiroseТМ – це ефективна добавка при змінах (порушеннях) інфекційного характеру у сечовивідних шляхах та для профілактики рецидивів.

Уроксин сприяє зняттю болю, пригніченню і вимиванню шкідливих бактерій і токсиніві з сечового міхура. Препарат має протизапальну дію, крім цього, він використовується для запобігання виникненню рецидивів (повторень) циститу. До складу Уроксину входить Д-маноза – це простий цукор, який можна використовувати для лікування або запобігання 90 % або більше інфекційних захворювань сечових шляхів. Д-маноза перешкоджає приклеюванню хвороботворних бактерій до внутрішньої поверхні сечових шляхів, внаслідок чого вони природно вимиваються з організму. Відповідно, Уроксин усуває інфекцію сечових шляхів так само швидко, як і традиційні антибіотики, але куди безпечніше.

Дієвість препарату підсилюють та інші натуральні компоненти, що входять до його складу. Так, екстракт соку журавлини при запальних процесах працює за рахунок високої кислотності, а також великої кількості вітамінів, дубильних речовин, флавоноїдів, йоду, солей калію, сахарози, глюкози, фруктози, сорбіту, фенолкарбонових і органічних кислот. У журавлині є активні речовини, які в травному тракті не перетравлюються, але мають антибактеріальну активність відносно багатьох мікроорганізмів, включаючи і кишкову паличку. Оскільки бактерії здатні існувати лише в лужному середовищі, підвищення кислотності сприяє припиненню їх росту, зумовлюючи якнайшвидше одужання пацієнта. Отже,  екстракт соку журавлини не тільки підвищує ефективність лікування, але і допомагає запобігти рецидивам хвороби.

Велику кількість органічних кислот (яблучна, лимонна, аскорбінова, гібіскова, винна, фенолкарбонова) містить також гібіскус, відомий ще як червона мальва, китайська троянда або каркаде. Його екстракт у складі Уроксину також збагачує препарат амінокислотами, а також флавоноїдами, полісахаридами, пектином, вітаміном С, калієм, кальцієм, магнієм, залізом, марганцем, міддю, селеном та іншими корисними речовинами.