Місія та цінності - Kleemed Ukraine

Місія та цінності

photo_Mission_and_Values

Місія

Наше головне завдання – сприяти зміцненню здоров’я та підвищенню якості життя  людей. Для досягнення  цієї мети ми маємо широкий спектр товарів та послуг – лікарські препарати, високоефективні активні біологічні добавки для здоров’я та краси, а також  високопрофесійний колектив,  співробітництво з лікарями різних спеціальностей в усіх регіонах країни, провізорами та фармацевтами аптечних установ.

Цінності

Партнерство та  довіра

Наша діяльність будується на партнерській довірі. Ми намагаємося зробити нашу співпрацю –  від клієнта до лікаря  та фармацевта – максимально  надійною. Ми вважаємо, що тільки такі засади можуть створити підґрунтя для тривалих партнерських відносин.

Творчий підхід та ефективність

Наша ефективність полягає в підтриманні творчого підходу, інновацій та креативності  при вирішенні поставлених завдань, залученні до цього процесу високопрофесійної команди співробітників. Ми намагаємося виконувати поставленні завдання максимально ефективно, уникаючи зайвих затрат часу та сил.

Швидкість та гнучкість

Наші знання, уміння, досвід та винахідливість дають змогу стрімко розвиватися. Ми хочемо бути першими у сфері продажу, просування та маркетингу на фармацевтичному ринку України. Для цього ми оптимізуємо терміни подання документів в різні дозвільні установи, прискорюємо реєстрації та перереєстрацію лікарських засобів, видачу дозвільних документів, мінімізуємо час на проведення маркетингових досліджень, а також координуємо просування та продаж лікарських засобів.

Місія та цінності 09.06.2015